Reklam
DOLAR: 5.66 TL
EURO: 6.52 TL

İşyeri Dekorasyonları

1 yıl önce
65 kez görüntülendi

İşyeri Dekorasyonları
Reklam

Hepimiz sahip olduğumuz her şeyi kazanmamızı sağlayan ve bundan sonrada sağlayacak olan işyerlerimizi severiz ve onları olabilecek en iyi şekilde dekore etmeye çalışırız. E tabi bu iş yeri sahibi birisinin düşüneceği şeylerdir. Yapılan en mantıklı işlerden birisi iş yerimizin alanını etkin bir şekilde kullanmak düşüncesidir. Yani sahip olduğumuz yeri bize en iyi verim sağlayacak şekilde ayarlamak gereklidir. Bunun işin işyerimizi ofis bölme sistemleri ile ayırmak oldukça akıllıca bir yatırım olacaktır. Bu sayede hem çalışanlarımızın işe odaklanmasını kolaylaştıracağız hem de onlardan istediklerimizi almamız kolaylaşacaktır.

Model Seçimi Önemli

Evet işyerimizi belirli kurallara göre bölmeye karar verdikten sonra yapılması gereken ilk iş çalıştığımız ortama en uygun modeli seçmektir. Çünkü yapılacak bu yatırım kalem, defter gibi ucuz ve sevmediysek hemen değiştirilecek bir şey kesinlikle değildir. Yani öncelikle bu işten anlayan inşalarla bir toplantı yapıp, gerekirse bu işi yapan firmalardan keşif yapmalarını isteyip size en uygun model hangisiyse onu seçmekle başlamak en doğrusu olacaktır. Çoğu firma işyerinizi resimleyip sonra sizin seçtiğiniz modeli 3 boyutlu halde işyerinize sanal ortamda uygulayıp size gösterecektir.

Model seçimi de tamamladıktan sonra yapılması gereken şey ofis bölme işlemini hangi malzemeyle yapmak istediğimize karar vermek olacaktır. Bu aslında bizim zevkimiz yanında bu işin maliyetine göre değişiklik gösterebilir tabi ki. Çünkü bu ucu tamamen açık bir sektör olduğu için eğer istersek her malzemeden yapılabilmektedir. Ancak tabi ki gende cam malzeme, alçı malzeme, PVC malzeme, derzli malzeme ve alüminyum malzemelerden bölme duvarlar yapılmaktadır.

Malzeme Kalitesine Dikkat

İşte biz bunlardan hangisini seçmeye karar verdiysek burada dikkat edilmesi gereken diğer bir husus seçtiğimiz malzemenin kalitesi olmalıdır. Kalitesiz malzeme başımıza ilerisi için büyük problemler açabilir. Ayrıca tabi ofis bölme uygulamaları zevke göre oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Yani tam duvar, yarım duvar, yalnızca masaların kümelenmesiyle ayırma, tam cam ve yarım cam, şeffaf cam veya buzlu cam, dikey cam ve yatay cam… yani bizim zevkimize ve cebimizde ki paramıza göre yapılacak bir çok çeşit bulunmaktadır.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık